Béžové a tmavě modré košile ušity a opět naskladněny pro vás. 👕
Len v létě 2026 chladí, v zimě příjemně reguluje teplotu.
Nechť je léto prodyšné a příjemně LENivé ☀️
Víkend 13. a 14. června jsem na Dyzajn marketu v Praze. Přijďte se podívat na novinky - ZELENOU a konečně i DÁMSKOU košili!
Máte nějaký dotaz ohledně košilí, nějakou zpětnou vazbu, nápad nebo mi prostě chcete s nečím napsat?
Budu rád! Přímý kontakt s klienty mě baví.Napište mi zprávu zde nebo mě pingněte třeba na instagramu @kosile_od_uhlire.
V minulém století na Žižkově, každý chtěl mít svého uhlíře.